Card image cap
Donanım Nedir ?

Bir bilgisayara dışarıdan bakıldığında, somut olarak, var olduğu görülen parçalara donanım adı verilmektedir. Donanımı, bilgisayarın çalışması için gerekli araç; ve gereçler olarak da tanımlayabiliriz. Donanımın, elle tutulur; gözle görülür bilgisayar parçaları olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Donanım çeşitleri ise iki farklı grupta yer almaktadır. Donanım çeşitlerini iç donanım, ve dış donanım olarak belirtecek olursak, iö donanımın kasa içerisinde yer alan donanım, dış donanımın ise, kasa dışında yer alan donanım olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

- Ana Kart
- İşlemci
- RAM
- Sabit Disk
- Ses Kartı
- Ekran Kartı
- Ağ Kartı

- Kasa
- Klavye
- Fare
- Hoparlör
- Kulaklık
- Yazıcı
- Tarayıcı

TeknoBakkall Bilişim Hizmetleri olarak bilgisayarınız tüm teknik ve donanımsal sorunları için kalıcı köklü çözümler geliştiriyoruz. Öncelikli amacı hizmet vermek olan şirketimiz tamir-bakım-onarım yaptığı tüm cihazlara 3 ay hizmet garantisi vermektedir.

Card image cap
Teknik Çözümlerimiz

Tüm Cihazlarınızın kırılan, çatlayan ve diğer tüm ekran sorunlarında ekran tamir işlemi yapıyoruz.

Bilgisayarınızı ilk günkü performansına çeviriyoruz.

Hard Diskinizdeki verileri güvenli bir şekilde yedekliyoruz ve tüm sürücülerini onarıyoruz.

Kendiliğinden kapanan bilgisayarlarınız bizimle özüne dönüyor.

Card image cap
Diğer Teknik Çözümlerimiz

Yeni almış olduğunuz bilgisayara istediğiniz işletim sistemi başta olmak üzere, istediğiniz programlar ve sürücüleri sorunsuz bir şekilde yüklüyoruz.

Hard disk, flash disk, hafıza kartı gibi tüm depolama birimlerinizde ki silinen, formatlanan, resetlenen verilerinizi geri getiriyoruz.

Bilgisayarınıza bulaşmış virüsler, yavaşlamaya, performans düşüklüğüne ve bilgisayarınızın beynine zarar verir. Virüsleri kalıcı olarak temizliyoruz.

Mavi Ekran veren bilgisayarınızın kalıcı olarak onarım bakım çalışmasını yapıyor ve düzeltiriyoruz.


Yazılım Donanım Teknik Destek İnternet Sitesi TeknoBakkall Reklam


Yazılım Donanım Teknik Destek İnternet Sitesi TeknoBakkall Reklam