Card image cap
Web Tasarım Nedir?

İnternet ortamında bir kurumun kurumsal kimliğinin tanıtılması amacı ile veya ürünün, toluluğun, markanın, organisayonun veya bireyin tanıtılması amacı ile web sitesinin planlanması ve kurulması, grafiksel çalışmalar webmaster olarak bilinen web uzmanları tarafından web sitesi üzerindeki kod yapısı oluşturulma sürecine web tasarım aşaması denir.

Card image cap
Web Site Yaptırmanın Avantajları

Web tasarımı yaptırmak ve internet üzerinde de başarıya ulaşmak için oldukça önemli bir adımdır. İnternet üzerinde yerini almayanların sektöründe geri kaldığı düşünülürse ilk olarak internet üzerinde de kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yani web sitesi yaptırmak/tasasrlatmak ve yayınlanmasında büyük yarar var..

Card image cap
Mobil Uyumlu Web Site

Gelişen teknoloji ile birlikte İnternet sayfa yapıları ve web tasarımı kavramı değişti. Web tasarımcılar artık mecburen olsa piyasada kullanılan tüm ekran çözünürlükleri ve boyutları için sorunsuz çalışan tasarımlar yapmak için çaba sarf ediyor. Responsive Tasarım nedir kısaca özetlemek gerekirse; Bilgisayar, tablet, telefon ve benzeri tüm ekranlarda; yatay scrollbar’sız ve sorunsuz bir şekilde çalışan, gösterildiği cihaza duyarlı, uyumlu web tasarım/web sayfası anlamına gelmektedir.


Yazılım Donanım Teknik Destek İnternet Sitesi TeknoBakkall Reklam


Yazılım Donanım Teknik Destek İnternet Sitesi TeknoBakkall Reklam